Blog

Zastosowanie hal stalowych

Stal jest jednym z głównych materiałów budowlanych używanych w budownictwie przemysłowym i nie tylko. W zależności od układu konstrukcyjnego możemy budować obiekty zarówno do wykorzystania w przemyśle, logistyce, handlu, jak i w rolnictwie.

Czytaj dalej

Zagęszczarka – kupić czy wynająć? Charakterystyka sprzętu oraz zastosowanie

Odpowiedź na tytułowe pytanie spędza sen z powiek wielu przedsiębiorców. Szczególnie ci, którzy dopiero rozpoczynają pracę w budownictwie, powinni się nad nią dobrze zastanowić. Okazuje się bowiem, że wynajęcie sprzętu budowlanego jest często bardziej opłacalne, niż jego zakup. Mając to na uwadze, nie należy podejmować pochopnych decyzji, a dobrze zastanowić się nad najlepszym rozwiązaniem. Czym […]

Czytaj dalej

Zalety wynajmu sprzętu budowlanego

Każdy, kto choć raz uczestniczył w większych pracach budowlanych, zdaje sobie sprawę, że jest to przedsięwzięcie wymagające pod względem technicznym, jak i logistycznym. Wielu kosztów związanych ze sprowadzeniem materiałów oraz sprzętu można uniknąć lub znacznie je zminimalizować. 

Czytaj dalej

Projekt hali stalowej – od czego zacząć?

Projekt hal stalowych wymaga wielu przemyśleń oraz projektów, zanim nastąpi przejście do działania w postaci budowy. Należy podejmować roztropnie decyzję oraz brać pod uwagę wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły, gdyż to one będą decydować o finalnym powodzeniu projektu. 

Czytaj dalej

Jakie maszyny budowlane można wypożyczyć?

Z dnia na dzień można gołym okiem zaobserwować rozwój miast i miejscowości pod względem ciągłego powstawania nowych nieruchomości. Nie byłoby ich, gdyby nie specjalistyczny sprzęt, który nie zawsze jest własnością inwestorów, którzy wkładają swoją pracę w rozwój miasta. Właśnie w tym momencie pojawiają się wypożyczalnie sprzętu budowlanego. Jest kilka faktów, dlaczego ich wypożyczenie będzie lepszym […]

Czytaj dalej

Witamy na blogu!

Serdecznie witamy wszystkich klientów na naszym blogu

Czytaj dalej