Usługi dźwigowe - Rzeszów

Firma TraStal z Rzeszowa na Podkarpaciu zajmuje się wykonywaniem usług dźwigowych. Pomagamy przy podnoszeniu ładunków, ustawianiu różnych konstrukcji i instalacji. Dysponujemy sprzętem, który pozwala nam na wykonanie zleceń wymagających udźwigu od 8 do 220 ton. W naszym parku maszynowym mamy urządzenia dające możliwość pracy z rozmaitym wysięgiem i wysokością podnoszenia. Jesteśmy w stanie obsługiwać bardzo szeroki zakres prac. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych operatorów ze wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami.

Dźwigi dla budownictwa

Oferujemy szeroki wybór dźwigów dla budownictwa. Dzięki naszemu sprzętowi można bez problemu przemieszczać ładunki o dużej masie i gabarytach. Pomagamy w ustawianiu elementów konstrukcji stalowych: słupów nośnych, dźwigarów oraz wszystkich elementów dachów. Ułatwiamy montowanie prefabrykowanych elementów betonowych – np. płyt na stropy czy schodów. Nasze dźwigi mogą także służyć do układania tymczasowego utwardzenia dróg dojazdowych czy fragmentów placów za pomocą płyt. Pomagamy także przy ustawianiu i transporcie sprzętu budowlanego, np. w ustawianiu koparek wyburzeniowych na wyższych kondygnacjach budynków. Wśród wykonywanych przez nas usług dźwigowych jest także montaż fasad budynków czy dużych przeszkleń.

Dźwigi do instalacji systemów przemysłowych

Nasza firma udostępnia też dźwigi do instalacji systemów przemysłowych. Pomagamy w rozstawianiu masztów, wież czy kominów przemysłowych. Ułatwiamy również montaż konstrukcji stalowych podtrzymujących różne instalacje. Zajmujemy się też usługami dźwigowymi przy montażu zbiorników, silosów i wszelkiej infrastruktury przemysłowej. Oferujemy również dźwigi do translokacji maszyn przemysłowych, montażu i demontażu linii produkcyjnych.

Żurawie samochodowe

W naszym parku maszynowym mamy różne rodzaje żurawi samochodowych. Dysponujemy modelami zapewniającymi dużą mobilność i możliwość dotarcia w praktycznie dowolne miejsce. Jesteśmy w stanie dobrać urządzenia odpowiednie do warunków, w jakich mają być prowadzone prace. Nasze żurawie zapewniają bardzo szeroki zakres udźwigu, wysięgu i wysokości roboczych. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą wynajmu dźwigów. Taka opcja umożliwia szybkie wykonanie konkretnego zadania i jest najbardziej elastycznym sposobem korzystania z usług dźwigowych. Cały sprzęt z naszej oferty dysponuje odpowiednią dokumentacją UDT, a operatorzy mają niezbędne zaświadczenia.

Dlaczego my?

 • ponad 40 lat doświadczenia
 • wykwalifikowany personel
 • stale powiększająca się ilość maszyn
 • profesjonalne i detaliczne podejście do każdego zlecenia
O Nas
45

LAT

DOŚWIADCZENIA

Zadzwon do nas 17 771 59 12 504 104 211
Park Maszyn
Dźwigi i żurawie samojezdne 1
2 Koparko-ładowarki JCB 3CX oraz JCB 4CX
 • agregaty spawalnicze spalinowe
 • zagęszczarki
 • agregaty prądotwórcze 50 kw
 • zwyżki nożycowe do 15,5 m
 • kompresory spalinowe
 • zwyżki koszowe do 22m
 • wózki widłowe do 7 t
 • osuszacze powietrza
 • nagrzewnice powietrza
Zobacz całą naszą ofertę Oferta
Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do nas a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Tel. stacjonarny

phone 17 771 59 12

Trastal Jan Tracz,
Krzysztof Tracz s.c.

TAJĘCINA 3 36-002 JASIONKA

NIP: 517-039-12-84

Formularz kontaktowy
[ acceptance acceptance-772 optional] Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (RODO) [/acceptance]