Producent konstrukcji stalowych z Podkarpacia

Firma TraStal z Rzeszowa na Podkarpaciu jest producentem konstrukcji stalowych. Zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem obiektów przemysłowych, magazynowych lub hal na potrzeby działalności handlowej czy rolniczej. Mamy duże doświadczenie przy wznoszeniu hal stalowych różnego typu. Oferujemy również realizację projektów różnego rodzaju konstrukcji ze stali na potrzeby działalności przemysłowej. Możemy wykonać elementy nośne instalacji czy ciągów komunikacyjnych. Podejmujemy się także prac przy elewacjach wykonanych z elementów stalowych, zadaszeń i wszelkiego rodzaju kładek i przejść.

Konstrukcje stalowe dla przemysłu i przetwórstwa

TraStal wykonuje konstrukcje stalowe dla przemysłu. Dzięki wykwalifikowanej kadrze z doświadczeniem w realizacji różnych zadań możemy podjąć się wykonywania projektów związanych z budową wyposażenia obiektów przemysłowych. Możemy opracować i przygotować systemy podestów, mocowań i przejść do obsługi rozmaitych linii technologicznych w zakładach produkcyjnych i przetwórczych, a także związanych z recyklingiem i zagospodarowaniem odpadów, np. w oczyszczalniach ścieków. Jesteśmy w stanie dostarczyć konstrukcje stalowe do rurociągów, zbiorników i silosów lub kominów przemysłowych.

Profesjonalna obróbka metali

Na zlecenie naszych Klientów prowadzimy również działania związane z profesjonalną obróbką metali. Zajmujemy się m.in. obróbką skrawaniem, a także spawaniem dowolnych elementów metalowych. Wśród realizowanych przez nas usług jest również przygotowanie elementów stalowych do dalszej obróbki. Wykonujemy usługi śrutowania stali, w celu oczyszczenia z rdzy i innych substancji oraz umożliwienia skutecznego nakładania powłok zabezpieczających. Proponujemy malowanie metali metodą hydrodynamiczną.

Ustawianie konstrukcji stalowych

Dzięki posiadanemu zapleczu sprzętowemu możemy zaoferować usługi związane z ustawianiem konstrukcji stalowych. Proponujemy również najem sprzętu budowlanego różnego rodzaju. Wykonujemy usługi dźwigowe, a także proponujemy wypożyczanie dźwigów wraz z operatorami. Nasza firma dysponuje bogatym parkiem maszynowym w postaci żurawi samochodowych o różnym wysięgu, wysokości podnoszenia oraz udźwigu.

Dlaczego my?

  • ponad 40 lat doświadczenia w realizacji konstrukcji stalowych
  • jakość wykonania potwierdzona certyfikatami TÜV Rheinland
  • profesjonalne podejście do każdego zlecenia
  • doświadczona kadra zarządzająca
O Nas
45

LAT

DOŚWIADCZENIA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie usługi jak:
  • obróbka metali skrawaniem
  • spawalnictwo
  • śrutowanie metali hutniczych
  • śrutowanie gotowych elementów przemysłowych
  • malowanie metodą hydrodynamiczną
Oferta
Wybrane Realizacje
Zobacz więcej naszych projektów Realizacje
Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do nas a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Tel. Stacjonarny

phone 17 771 59 12

P.P.U.H. TRASTAL
JAN TRACZ

TAJĘCINA 3 36-002 JASIONKA

NIP: 813-020-67-96

Formularz kontaktowy