Konstrukcje Stalowe

Produkowane przez nas prefabrykowane hale przemysłowe od lat cieszą się uznaniem najbardziej wymagających klientów.

Oferujemy zindywidualizowane rozwiązania, dopasowane do wymagań naszych Klientów. Nasze hale wykorzystywane są m.in. jako hale logistyczne, hale produkcyjne i hale magazynowe.

Dzięki własnym doświadczonym i stale podnoszącym swoje umiejętności ekipom monterskim z powodzeniem realizujemy nawet najtrudniejsze zadania inwestycyjne. Stawiamy na najwyższą jakość wykonywanych prac, terminowość i rzetelność. Realizujemy projekty w systemie Generalnego Wykonawstwa zarówno dla krajowych, jak i zagranicznych kontrahentów.

Nasza firma skutecznie konkuruje na rynku usług budowlanych zarówno jako generalny wykonawca jak i przedstawiciel liczących się na rynku producentów płyt warstwowych. Naszym celem jest systematyczny rozwój firmy oraz umacnianie pozycji na rynku, a także dostarczenie Klientom produktów najwyższej jakości, w możliwie najkrótszym czasie. Zdejmujemy z Inwestorów ciężar prowadzenia inwestycji, oferując rozwiązania "pod klucz".

Budowanie w technologii lekkiej jest alternatywą dla budownictwa tradycyjnego. Stosowanie lekkich obiektów wspartych na konstrukcji stalowej i pokrytych płytami warstwowymi lub blachą trapezową daje gwarancję dużo szybszego wykonania nawet obiektów wielkogabarytowych. Po zakończeniu prac fundamentowych jesienią możliwe jest wznoszenie hal zimą, by wiosną cieszyć się wykończonym obiektem.

Posiadamy własną wytwórnię konstrukcji stalowej i obróbek blacharskich, wszystkie niezbędne maszyny i urządzenia do montażu konstrukcji i obudowy hal, sprzęt ciężki typu: dźwig, podnośniki koszowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najkorzystniejszą cenę .

Nasi pracownicy są sprawdzeni, posiadają bogatą wiedzę zawodową i niejednokrotnie związani są z firmą od początku jej działalności dlatego też możemy zrealizować nawet najtrudniejsze obiekty budowlane.